Sekite mus

Apie mūsų logistikos įmonę

Logistikos įmonė "Transekspedicija"

UAB „Transekspedicija”- tai lietuviško kapitalo logistikos įmonė,  įkurta 1990 m. Vilniuje.

UAB „Transekspedicija“ logistikos įmonė įsikūrusi naujame šiuolaikiniame transporto ir logistikos centre, strategiškai patogioje vietoje šalia „Via Baltica“ magistralės, Vilnius-Panevėžys kelio 16-ame kilometre. Įmonės sandėliavimo plotas siekia 70 000 kv. metrų. Klientams teikiame įvairias  kvalifikuotas logistikos paslaugas.

Įmonėje dirba daugiau nei 380 aukštos kvalifikacijos darbuotojų. Valdome daugiau nei 300 automobilių parką.

Didžiąją dalį pervežamų krovinių sudaro dalinių krovinių organizavimas tarptautiniais ir vietiniais maršrutais. Visus dalinius krovinius Europos Sąjungos šalyse surenkame tiesiogiai arba per partnerių terminalus. Turime galimybę pasiūlyti pristatymą su mažomis ir liftinėmis mašinomis.

Gabename krovinius iš/į  visas Europos, Skandinavijos bei kitas šalis. Eksportui dalinius krovinius konsoliduojame savo terminale ir išvykstame beveik kiekvieną dieną, priklausomai nuo paskirties valstybės.

Klientams teikiame:

  • krovinių distribucijos;
  • sandėliavimo;
  • krovinių pakavimo bei žymėjimo;
  • pakrovimo ir iškrovimo;
  • kvalifikuotas muitinės tarpininkų paslaugas;
  • 3PL paslaugas.

Muitinė ir muitinės tarpininkai dirba 6 d. per savaitę, sandėlis 7 dienas per savaitę.

Terminale veikia  „Žirmūnų“ muitinės postas LTVR4000.

Mūsų bendrovė yra Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava” narė.

Sankcijų laikymasis

Mes tvirtai laikomės visų taikomų tarptautinių sankcijų ir visuomeninių normų. Mes aktyviai stebime teisės aktų pokyčius ir nuolat atnaujiname mūsų veiklos procesus, kad užtikrintume visišką atitiktį sankcijų reikalavimams.

Klientų ir partnerių pasirinkimas

Mes atidžiai renkamės savo klientus ir verslo partnerius, vadovaudamiesi aukščiausiais etikos ir teisinės atsakomybės standartais. Atsisakome bendradarbiauti su subjektais, kurie neatspindi mūsų vertybių ir nesilaiko tarptautinės bendruomenės normų.

Mokymai

Mūsų komanda nuolat mokoma ir informuojama apie sankcijų naujienas bei visus su jomis susijusius klausimus. Mokymai, skirti mūsų darbuotojams, užtikrina, kad jie būtų gerai informuoti ir sugebėtų tinkamai įvertinti galimas rizikas.

Skaidrumas ir atvirumas

Mes siekiame skaidrumo ir atvirumo visuose mūsų veiklos aspektuose. Jeigu turite klausimų dėl mūsų įmonės politikos dėl sankcijų arba norite gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis. Mes visada pasiruošę bendradarbiauti su jumis siekdami sukurti skaidrią ir saugią verslo aplinką.

 

Įmonės istorija

2023 m.

Bendrovei suteiktas įgaliotojo gavėjo/siuntėjo statusas, kuriuo naudojamasi prekėms įforminant Sąjungos tranzito procedūrą ir bendrąją tranzito procedūrą, užbaigiant TIR procedūrą. Bendrovė, kaip įgaliotasis gavėjas ir įgaliotasis siuntėjas, savo veiklą  vykdo I tipo atvirojo muitinės sandėlio Nr. VR0408 ir prekių laikinojo saugojimo sandėlio Nr. VV0111 teritorijose, esančiose adresu: Galinės g. 1, Vilniaus raj.

 Bendras sandėliavimo plotas siekia 70 000 kv. metrų.

TRANSINVEST futbolo klubas tapo I lygos čempionais ir laimėjo LFF taurę.

2022 m.

Logistikos įmonė sparčiai auga- bendras sandėliavimo plotas siekia 60 000 kv. metrų. UAB „Transekspedicija” 5 metus iš eilės nominuota Rekvizitai „TOP Įmonė” atsakingo verslo apdovanojimu.

2021 m.
TransINVEST futbolo klubas

UAB „Transekspedicija“ įsigijo 15 naujų vilkikų bei įkūrė futbolo klubą TRANSINVEST.

2020 m.

Įmonė išplėtė bendrą sandėliavimo plotą iki 51 000 kv. metrų.

2018 m.

UAB „Transekspedicija” buvo įvertinta, kaip atitinkanti SMETA 4 standartą, pagal keliamus reikalavimus darbo jėgai, sveikatos apsaugai, aplinkosaugai ir verslo etikai.

Įmonė pradėjo naujo 20000 kv. m. sandėlio statybas.

2017 m.

UAB „Transekspedicija”  sandėliavimo plotas -28000 kv. m.

Įmonė sertifikuota tiekimo grandinės saugos TAPA TSR Level 3.

UAB „Transekspedicija“ suteiktas AEO statusas ir išduotas AEOF (muitinės formalumų supaprastinimas/saugumas ir sauga) leidimas Nr. LT AEOF 1710180042.

2014 m.

UAB „Transekspedicija“ auga- sandėliavimo plotas pasiekė 26000 kv. m.,  biuro patalpos  5000 kv. m. plotą.

Įmonė buvo sertifikuota: ISO: 9001 ir ISO:14001.

2012 m.

UAB „Transekspedicija“ pakeitė veiklos adresą ir persikėlė į naujas patalpas Galinės km. Sandėlio plotas pasiekė 6500 kv. m. , biuro patalpos 2500 kv. m.

2000 m.

 Pastatytas naujas UAB „Transekspedicija“ pastatas: 800 kv. m. biuro patalpų ir 2000 kv. m. sandėlių ploto., Verkių g. Vilniuje.

1990 m.

 UAB „Transekspedicija“-įkurta Vilniuje.