Sekite mus

APIE MUS

Transekspedicija Invest - nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovė, sėkmingai plėtojanti komercinės paskirties pastatų projektus Lietuvoje. Modernius ir kokybiškus sprendimus įmonė klientams siūlo jau daugiau nei dvidešimt metų.

Transekspedicija Invest valdo ~ 70.000 m2 sandėliavimo bei biurų patalpų logistikos centre Galinės km., Vilniaus raj.

Surenkamo angaro statybos eiga

Angarų nuoma

Verslo įmonės ar fiziniai asmenys, ieškantys saugaus ir patikimo būdo laikyti savo prekes ar įrangą, vis dažniau renkasi angarų nuomą. Angarai pasižymi dideliu plotu, aukštomis sienomis. Jie dažniausiai neturi pertvarų ar sienų ir gali būti naudojami labai įvairiai: prekių sandėliavimui, sunkiosios technikos laikymui, o kartais net ir gamybai.

Angaro nuoma suteikia galimybę įmonėms ar individualiems asmenims turėti reikiamą erdvę be ilgalaikių įsipareigojimų ar didelių investicijų į pastato statybą. Nuoma – lanksčiausias sprendimas, kuris leidžia greitai prisitaikyti prie besikeičiančių poreikių.

Angarai

UAB Transekspedicija Invest, atsižvelgdama į kintančius verslo poreikius, siūlo modernių ir šiuolaikiškų angarų nuomos paslaugą visai šalia „Via Baltica“ magistralės kelio Vilnius - Panevėžys 16-ame kilometre. Aukštos kokybės angaruose yra elektra, o pats statinys apšiltintas ir sausas, todėl galėsite be rūpesčių sandėliuoti prekes arba reikalingą techniką. Jeigu turite nuosavą sklypą ir norėtumėte pastatyti tokį angarą, tokia galimybė taip pat yra.

Palapinė Nr. 1 – plotas 1000 kv. m., šiuo metu laisvo ploto nėra.
Palapinė Nr. 2 – plotas 1350 kv. m., šiuo metu laisvo ploto nėra.
Palapinė Nr. 3 – plotas 2000 kv. m., šiuo metu laisvo ploto nėra.

Nuo ko priklauso kaina?

Angarų nuomos kaina gali būti labai įvairi ir svyruoti priklausomai nuo keletos veiksnių. Vienas iš esminių kriterijų, nulemiančių nuomos kainą, yra angaro dydis ir jo būklė. Naujesnių, modernesnių angarų nuoma paprastai kainuoja daugiau dėl juose esančių patogumų: apšiltinimo, elektros bei vandens tiekimo, galimybės turėti belaidį internetą ir t.t.

Skirtingų angarų tipų (žemės ūkio, pramoniniai ir kt.) nuomos kainos gali ženkliai skirtis dėl jų specifinės paskirties ir angare esančios įrangos, pritaikytos vienai ar kitai veiklai. Paslaugos, susijusios su angaro priežiūra bei technine būkle, pavyzdžiui, angarų apsauga, taip pat gali būti įtrauktos į nuomos kainą. Dėl angaro nuomos ar statybos kainų ir kitos reikalingos informacijos kreipkitės puslapyje nurodytais kontaktais.

Galerija

A

Korpusas

B

Korpusas

C

Korpusas

D

Korpusas

E

Korpusas

F

Korpusas

G

Korpusas