Sekite mus

Aikštelių nuoma

Aikštelių nuoma

Aikštelės nuoma yra puikus pasirinkimas verslui, nes suteikia galimybę lanksčiai naudotis reikiama erdve tam tikru laikotarpiu, neįsipareigojant ilgesniam laikotarpiui. Tai nereikalauja daug investicijų, tačiau užtikrina sklandų krovinių judėjimą ir efektyvų darbą.
Tokios aikštelės gali būti naudojamos laikinam krovinių saugojimui, prekių iškrovimui ir pakrovimui. Aikštelės gali būti įvairaus ploto ir turėti gerai išplėtotą infrastruktūrą, aptvertą teritoriją, sargą. Viskas priklauso nuo konkrečių verslo poreikių.
Aikštelių nuoma Vilniuje yra labai populiarus pasirinkimas tarp verslų ar asmenų, norinčių saugiai ir efektyviai sandėliuoti prekes, laikyti statybines medžiagas, autotransportą ir t.t. Tokios nuomos kainos svyruoja priklausomai nuo esamo aikštelės ploto, vietos, prieigos prie pagrindinių transporto arterijų ir papildomų paslaugų, pavyzdžiui, apsaugos.

Aikštelės

Renkantis aikštelę nuomai atsižvelkite į keletą svarbių kriterijų. Pirmiausia reikia įvertinti esamą aikštelės vietą ir jos prieinamumą įvairioms (ypač sunkiasvorėms) transporto priemonėms – ar ji yra strategiškai patogioje vietoje? Taip pat būtina apgalvoti tai, kokios infrastruktūros jums reikės. Moderniose, šiuolaikiškose aikštelėse yra atvesta elektra bei internetas, todėl šalia galima statyti statybinį konteinerį.
Siūlome šiuolaikiškas ir modernias aikšteles, iki kurių lengvai gali privažiuoti sunkusis transportas. Visos aikštelės yra aptvertoje, visą parą saugomoje teritorijoje, į kurią su leidimais galėsite patekti bet kuriuo paros metu.

Prie korpusų A,B,C ir D siūlome 52 tūkst. m2 ploto aikštelę.
Prie korpusų L ir K siūlome 25 tūkst. m2 ploto aikštelę,
Prie korpusų F,G, H ir M siūlome 27 tūkst. m2 ploto aikštelę.

Dėl kainų ir kitos reikalingos informacijos apie aikštelių nuomą kreipkitės puslapyje nurodytais kontaktais.
Ypač patogioje vietoje įsikūrusi (šalia kelio „Via Baltica“) UAB Transekspedicija rūpinasi savo klientais ir siūlo jiems moderniausius sandėlius, biurus bei aikšteles.
Jei į paieškos langelį vedate „aikštelės nuoma Vilnius“ ir ieškote geriausio sprendimo savo verslui, galime pasiūlyti saugomoje, aptvertoje teritorijoje esančias modernias aikšteles, kuriose galėsite sandėliuoti, iškrauti bei pakrauti prekes ar laikyti jose turimas transporto priemones.