Logistikos paslaugos

Reikalingos patikimos ir kokybiškos logistikos paslaugos, kurias teikia patyrę specialistai? Dar 1990 m. Vilniuje įkurta lietuviško kapitalo transporto-ekspedicinė logistikos įmonė „Transekspedicija” veikia dalinių ir pilnų krovinių pervežimo srityse, teikia sandėliavimo ir kitas logistikos paslaugas. Per ilgus darbo metus sukauptas didelis patirties bagažas ir aukščiausių standartų įgyvendinimas leidžia užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę.

Mūsų teikiamos paslaugos

Teikiame krovinių sandėliavimo, pakrovimo ir iškrovimo, kvalifikuotas muitinės tarpininkų ir kitas logistikos paslaugas. Be sandėliavimo ir krovos darbų terminale teikiamos ir kompleksinės logistikos paslaugos-3PL. Muitinė, sandėlis ir muitinės tarpininkai dirba 7 dienas per savaitę. Muitinės procedūros įforminamos muitinės poste, esančiame terminalo patalpose.

Pervežimai vietiniais ir tarptautiniais maršrutais

Įmonėje vykdomi mažų, dalinių ir didelių krovinių pervežimai vietiniais bei tarptautiniais maršrutais. UAB „Transekspedicija“ turi galimybę pervežti tekstilės gaminius ir drabužius ant pakabų. Keliaujame į visas Europos Sąjungos, Skandinavijos, Rytų Europos ir NVS šalis, vežame iš Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos į Vakarų Europos bei Skandinavijos šalis.

Pasiūlymai dar didesniam patogumui

Esame viena iš lyderiaujančių transporto kompanijų Lietuvoje, todėl galime užtikrinti, kad kroviniai pasieks reikiamą vietą dar greičiau ir patogiau. Teikiame krovinių pristatymo paslaugas „nuo durų iki durų“ visose Baltijos šalyse, pristatome krovinius per 24-48val. Sandėliuojame, atrenkame, ženkliname, pakuojame, rūšiuojame ir tvarkingai paruošiame Jūsų prekes. Profesionali logistikos komanda pasirūpins, kad kiekvienas šio ilgo ir sudėtingo proceso žingsnis būtų atliekamas tinkamai ir užtikrintų didžiausią įmanomą patogumą.

Profesionalios logistikos paslaugos – patikimai, greitai ir už palankią kainą. Patikėkite logistikos rūpesčius patyrusiems specialistams, kurie pasirūpins jais geriausiai.