Sekite mus

Logistikos paslaugos

Reikalingos patikimos ir kokybiškos logistikos paslaugos, kurias teikia patyrę specialistai?  Vilniuje įkurta 1990 m, lietuviško kapitalo transporto-ekspedicinė logistikos įmonė UAB „Transekspedicija” organizuoja dalinių ir pilnų krovinių pervežimus , teikia sandėliavimo, muitinės tarpininkų ir kitas logistikos paslaugas. Per ilgus darbo metus sukauptas didelis patirties bagažas ir aukščiausių standartų įgyvendinimas leidžia užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę.

Mūsų teikiamos paslaugos

Teikiame krovinių sandėliavimo, pakrovimo ir iškrovimo, kvalifikuotas muitinės tarpininkų ir kitas logistikos paslaugas. Atliekame ir kompleksinės logistikos paslaugas-3PL. Muitinė, sandėlis ir muitinės tarpininkai dirba 6 dienas per savaitę. Muitinės procedūros įforminamos muitinės poste, esančiame terminalo patalpose.

 

Pervežimai vietiniais ir tarptautiniais maršrutais

Įmonė vykdo mažų, dalinių ir didelių krovinių pervežimai vietiniais bei tarptautiniais maršrutais. UAB „Transekspedicija“ turi galimybę pervežti tekstilės gaminius ir drabužius ant pakabų. Keliaujame į visas Europos Sąjungos, Skandinavijos Rytų Europos ir kitas šalis.

Pasiūlymai Jūsų patogumui

Esame viena iš lyderiaujančių transporto kompanijų Lietuvoje, todėl galime užtikrinti, kad kroviniai pasieks reikiamą vietą greitai ir saugiai. Teikiame krovinių pristatymo paslaugas „nuo durų iki durų“. Sandėliuojame, atrenkame, ženkliname, pakuojame, rūšiuojame ir tvarkingai paruošiame Jūsų prekes gabenimui. Profesionali logistikos komanda pasirūpins , kad kiekvienas šio ilgo ir sudėtingo proceso žingsnis būtų atliekamas tinkamai ir užtikrins aukštą kokybę.

Profesionalios logistikos paslaugos – patikimai, greitai ir už palankią kainą. Patikėkite logistikos rūpesčius patyrusiems specialistams.