Tarptautiniai dalinių krovinių pervežimai ES

Tarptautiniai pervežimaiUAB „Transekspedicija” yra viena iš didžiausių transporto kompanijų Lietuvoje, gabenanti krovinius automobiliais iš ir į visas Europos, Skandinavijos ir NVS šalis.

Įmonės dispozicijoje yra virš 300 automobilių, atitinkančių EURO-5 ir EURO-6 standartus – su 13,6 m. ilgio tentinėmis puspriekabėmis, puspriekabėmis šaldytuvais ir 120 kubų didžiakubiai automobiliai didelio tūrio kroviniams vežti. Automobiliuose įrengta palydovinio ryšio sistema leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimo ir buvimo vietą ir užtikrina vežamo krovinio saugumą. Civilinė vežėjo atsakomybė apdrausta patikimoje įmonėje pagal CMR ir TIR konvencijų sąlygas garantuoja gabenamų krovinių saugumą.

 

Tarptautiniai krovinių pervežimai

Tarptautiniai pervežimai užtikrina laisvą prekių judėjimą Europos Sąjungoje. Tokios pervežimo paslaugos yra patogios ir prieinamos net ir smulkiam ar vidutiniam verslui, kuris vis dažniau plečia savo veiklos geografiją. Daliniai kroviniai – tai krovinio pervežimas, kai vienu sunkvežimiu yra gabenami keleto klientų kroviniai. Tai greitas ir patogus gabenimo būdas, kuris itin populiarus Europos Sąjungoje: daliniai kroviniai gali būti ir dėžės, ir paletės dydžio; jie yra komplektuojami į vieną transportą, todėl greičiau pasiekia tikslinę vietą. 

 

Krovinių transportavimo kryptys

Tarptautinis krovinių pervežimas su mūsų komanda apima tikrai solidų šalių sąrašą. Džiaugiamės galėdami kiekvienam iš Jūsų pasiūlyti itin plačias galimybes, mat mūsų krovinių gabenimo kryptys driekiasi po labai platų šalių tinklą: tarptautinius krovinius pristatome Europoje, NVS bei Skandinavijos šalyse.

Europoje didelė dalis krovinių keliauja iš / į Lenkiją, Vokietiją, Latviją, Estiją, Italiją, Ispaniją, Olandiją, Belgiją ir kt. Kaip vienus iš populiariausių maršrutų galime įvardyti, pavyzdžiui, Italija Lietuva, Ispanija Lietuva, Vokietija Lietuva, Lietuva Olandija, Lietuva Lenkija ir daug kitų. Jei yra poreikis, galime pasiūlyti skubų krovinio gabenimą Baltijos šalyse.

Krovinių transportavimas Europoje yra galimas įvairiomis kryptimis. Kelių transportu kroviniai greitai pasiekia tikslinę vietą, o mobilumas ir lankstūs pristatymo terminai padeda įmonėms sumažinti logistikos kaštus. Kroviniai iš Lietuvos sostinės Vilniaus Pabaltijo šalis pasiekia vidutiniškai per 1-2 dienas, Skandinavijos šalis – per 4-5 dienas, o pristatymas į tolimesnes Europos šalis gali trukti iki 6 dienų.

 

Tarptautiniai pervežimai Europoje

Būdami viena didžiausių krovinių gabenimo kompanijų Lietuvoje savo klientams siūlome labai patrauklų kainos ir kokybės santykį krovinių gabenimo Europoje kontekste. Šio žemyno keliais kiekvieną dieną rieda daugybė mūsų transporto priemonių, pristatydamos krovinius gavėjams Europos Sąjungoje, taip pat apimamos ir visos Skandinavijos šalys.

Tarptautiniais maršrutais Europoje krovinius gabename į / iš Airijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vokietijos, Danijos, Italijos, Ispanijos, Olandijos, Vengrijos, Austrijos, Prancūzijos, Slovėnijos, Kroatijos, Graikijos ir daugelio kitų šalių.

Dažnam klientui aktualu, kiek trunka krovinių pervežimas Europoje. Tikslų laiką galime pasakyti tik žinodami tikslų maršrutą, tačiau patikiname, jog visuomet siekiame užtikrinti maksimaliai trumpiausią įmanomą krovinio transportavimo laiką. Visus krovinius vežame tik gerais keliais, kurių Europoje nestokojama, o tai labai svariai prisideda prie operatyvumo. Itin preciziškai rūpinamės savo transporto priemonėmis, siekdami iki minimumo sumažinti gedimų kelyje riziką.

Profesionali komanda, nuolat prižiūrimos transporto priemonės, inovatyvios darbo technologijos leidžia nesunkiai garantuoti aukštos kokybės paslaugas ir maksimalų operatyvumą.

 

Tarptautiniai krovinių gabenimai NVS šalyse

Mūsų tarptautinių krovinių gabenimo akiratyje ne tik ES šalys – siūlome transportavimą ir NVS šalyse. Krovinių ekspedijavimas į ir iš NVS šalių apima itin griežtą ir smulkmenišką krovinio transportavimo kontrolę.

Ne paslaptis, jog krovinių gabenimas į NVS šalis yra sudėtingesnis procesas nei transportavimas čia, vietoje, arba į Europos šalis. Gabenant į Rusiją, Baltarusiją ar kitas NVS šalis reikia išmanyti kur kas daugiau niuansų, pildyti daugiau dokumentų, tad patirties neturintiems šie procesai tikrai bus nelengvi ir atims labai daug laiko. Štai kodėl mūsų paslaugos pervežant krovinius šiose šalyse bus tikrų tikriausias išsigelbėjimas!

Gabenimas šiais maršrutais užima nemažai mūsų teikiamų paslaugų asortimento, tad puikiai išmanome šių šalių specifiką ir garantuojame sklandų pervežimo procesą.

 

Krovinių gabenimas kelių transportu

Santykinai nedideli atstumai Europoje leidžia greitai ir patogiai gabenti krovinius kelių transportu. Tai vienas greičiausių ir saugiausių būdų, be to, toks gabenimas suteikia verslui lankstumo ir padeda sumažinti logistinius kaštus. Krovinių gabenimas kelių transportu suteikia daugybę privalumų, palyginti su oro ir jūrų transportu:

 • Saugumas. Kelių transportu gabenami kroviniai dažniausiai yra pakraunami ir iškraunami tik vieną kartą. Krovininiai automobiliai gali pasiekti įvairias vietas, o jūrų ir oro transporto geografija yra ribota – iki tikslinės vietos kroviniai gabenami keliais, tad būtinas papildomas pakrovimas, kuris sukelia potencialų pavojų kroviniui.
 • Greitis. Gabenant krovinius kelių transportu, specialistai nuolat stebi maršrutą ir jį koreguoja, kad būtų užtikrinti pristatymo terminai. Profesionalai optimaliai planuoja maršrutus, todėl kelių transportu kroviniai greičiausiai pasiekia tikslinę vietą visoje ES.
 • Lankstumas. Krovinių gabenimas kelių transportu užtikrina lankstumą ir leidžia greitai reaguoti į besikeičiančią situaciją. Tokiu būdu gali būti gabenami tiek pilni, tiek daliniai kroviniai, galimas krovinių pervežimas su muitinės priežiūra arba pristatymas „iki durų“.
 • Kaina. Krovinių gabenimas kelių transportu padeda optimizuoti ir sumažinti logistikos kaštus. Tai itin patraukli galimybė mažesnėms įmonėms, kurios vysto veiklą kitose rinkose. Dalinių krovinių gabenimas Baltijos šalyse ir ES yra ekonomiškas sprendimas, nes mokama tik už faktinį krovinį, nereikia mokėti už nepanaudotą vietą, pavyzdžiui, kaip plukdant krovinį jūra.
 • Universalumas. Kelių transportu gali būti gabenami įvairūs kroviniai. Ar gali būti gabenami pavojingi kroviniai (ADR), greitai gendantys produktai ir pan. lemia autoparkas. Tačiau vertinant apskritai, kelių transporto naudojimas yra itin universalus.

 

Mūsų tarptautinių pervežimų pranašumai

Laisvas prekių judėjimas yra daugybės verslų Europoje pagrindas, todėl krovinių gabenimas yra gyvybiškai svarbus. Saugumas, greitis ir optimalūs transportavimo kaštai rūpi visiems, todėl labai svarbu pasirinkti patikimą logistikos srities partnerį. Esame savo srities profesionalai, suteikiantys galimybę klientams pasinaudoti visais krovinių pervežimo keliais privalumais.

Savo klientams siūlome papildomą naudą – tai pranašumai, kurie padės jums veikti efektyviau:

 1. Išmanus siuntos sekimas. Visas mūsų autoparkas yra aprūpintas palydovinio ryšio sistemomis, kurios leidžia stebėti transporto judėjimą ir buvimo vietą.
 2. Greitas pristatymas Baltijos šalyse. Siūlome greitą pristatymą visose Baltijos šalyse. Tai leidžia plėsti savo veiklą užsienio rinkose be didesnių trikdžių, o mūsų profesionalai pasirūpins, kad ekspedijavimas būtų sklandus ir užtikrintų kuo trumpesnius krovinių gabenimo terminus.
 3. Krovinių pristatymas „iki durų“. Tai patogi paslauga, kuri sumažina krovinio perkrovimo poreikį ir taip užtikrina aukščiausią saugumo lygį. Baltijos šalyse toks pristatymas klientams yra įvykdomas per 1-2 dienas.
 4. Universalus autoparkas. Mūsų autoparką sudaro įvairaus tipo krovininiai automobiliai, todėl galime dirbti lanksčiai ir prisitaikyti prie klientų poreikių. Mūsų specialistai suderins maršrutą ir parinks tinkamiausią transporto priemonę krovinio saugumui ir pristatymo terminams užtikrinti.
 5. Prevencinis vertinimas. Tai taktika, kuri leidžia iš anksto reaguoti į aplinkos pokyčius ir minimalizuoti jų poveikį krovinio saugumui, pristatymo laikui ir terminams.

 

Krovinių pervežimas Baltijos šalyse

Krovinių pervežimui Baltijos šalyse skiriame ypatingai daug dėmesio. Šią kryptį patikėjome geriausiems savo komandos profesionalams, nes laikome ją strateginiu tikslu. Siekdami užtikrinti greitą ir saugų krovinių pervežimą bei susijusias paslaugas, diegiame modernius sprendimus ir nuolat optimizuojame teikiamų paslaugų kokybę. Savo klientams siūlome itin konkurencingas sąlygas ir aukščiausios kokybės paslaugas, kurios suteikia tvirtą pagrindą veiklos Baltijos šalių rinkose vystymui.

Baltijos šalyse krovinių pristatymą vykdome itin operatyviai – tikslinė vieta pasiekiama per 1-2 dienas. Nepaisant palyginti nedidelių atstumų, šioje teritorijoje taupant laiką daugybę iššūkių kelia ekspedijavimas. Pasitelkdami patirtį ir profesionalias žinias, kasdien užtikriname sklandų krovinių judėjimą tikslo link. Patikimumas ir griežta pristatymo terminų kontrolė padeda mūsų klientams lengviau pasiekti kaimyninių šalių rinkose užsibrėžtų tikslų.

Siekiame tapti strateginiu partneriu logistikos srityje, todėl Baltijos šalyse siūlome itin platų pervežimo paslaugų spektrą: nuo skubių krovinių iki pristatymo „iki durų“. Pasirūpinsime visomis reikalingomis logistikos paslaugomis, kad jūsų klientai visada liktų patenkinti. Sklandžiai veikianti pristatymo sistema – tai sėkmingos veiklos užsienio rinkoje pagrindas. Bendradarbiaudami su mūsų kompanija, galite lengvai pasinaudoti Baltijos šalių regiono privalumais ir išplėsti savo verslo klientų ratą.

 

Dalinių krovinių pervežimo Europos Sąjungoje kainos

Krovinių gabenimas kelių transportu padeda sutaupyti. Savo veikloje siekiame nuolat optimizuoti paslaugų kokybę ir kainą, kad sumažintume savo klientų logistinius kaštus. Diegiame inovatyvius sprendimus, kurie padeda sumažinti krovinių gabenimo kainas ES teritorijoje ir užtikrinti greitesnį pristatymą.

Krovinių gabenimo kainai daug įtakos turi naudojamas autoparkas, todėl mes naudojame skirtingus krovininius automobilius. Tai leidžia mums užtikrinti greitesnį krovinių judėjimą ir optimizuoti transportavimo kaštus. Taip pat daug įtakos turi ekspedijavimas, todėl visą krovinių transportavimo maršrutą detaliai planuojame ir nuolatos stebime, kad laiku galėtume reaguoti į aplinkos pokyčius.

Vertinant bendrai, dalinių krovinių pervežimo kainos Europos Sąjungoje yra kiek didesnės, palyginti su pilnais kroviniais. Vis dėlto tai ekonomiškesnis pasirinkimas mažesnėms įmonėms, kuriose nėra didelio prekių kiekio pervežimo poreikio. Galutinę transportavimo kainą Europos Sąjungos teritorijoje lemia šie kriterijai:

 • Krovinio dydis ir svoris. Transportavimo kaina yra skaičiuojama pagal krovinio užimamą vietą ir / arba svorį. Taikomi tam tikri standartai, nes kelių transporto dydis ir svoris yra ribojamas. Kuo didesnis ir sunkesnis krovinys, tuo brangiau kainuoja jo pristatymas.
 • Krovinio tipas. Tam tikro tipo kroviniams gabenti yra taikomi specialūs apribojimai, reikalingos specifinės sąlygos ir pan. Tai kelia papildomus reikalavimus autoparkui, todėl tam tikro tipo krovinių gabenimas gali kainuoti brangiau.
 • Transportavimo atstumas. Dalinių krovinių pervežimo kainą lemia atstumas tarp pakrovimo ir iškrovimo taškų. Kainodaros formulėje atstumas yra viena svarbiausių dedamųjų: kuo toliau transportuojamas krovinys, tuo didesni jo transportavimo kaštai susidaro.
 • Pristatymo terminai. Kai kuriomis kryptimis galimas skubus dalinių krovinių pristatymas, tačiau tokia paslauga kainuoja brangiau.
 • Papildomos paslaugos. Krovinio pristatymas „iki durų“ yra patogi paslauga. Tai leidžia užtikrinti patogumą gavėjui ir organizuoti efektyvų prekių tiekimą. Deja, vykdydami tokius pristatymus vairuotojai dažnai turi važiuoti į centrinę miestų dalį, o tai sudaro papildomas laiko ir kuro sąnaudas, todėl toks transportavimo būdas yra brangesnis.

 

Jei  Jums aktualūs tarptautiniai dalinių krovinių pervežimai Europos Sąjungoje, susisiekite! Aptarsime Jūsų poreikius, pristatysime transportavimo galimybes ir pasiūlysime geriausią sprendimą. Vertiname kiekvieną klientą, nepriklausomai nuo krovinio dydžio ar kitų aspektų!

Susisiekite su mumis +370 614 84945 arba+370699 20363 , e-paštu marketing@transekspedicija.lt