Tarptautiniai krovinių pervežimai

Tarptautiniai pervežimaiUAB „Transekspedicija” yra viena iš didžiausių transporto kompanijų Lietuvoje, gabenanti krovinius automobiliais iš ir į visas Europos, Skandinavijos ir NVS šalis.

Įmonės dispozicijoje yra virš 300 automobilių, atitinkančių EURO-5 ir EURO-6 standartus – su 13,6 m. ilgio tentinėmis puspriekabėmis, puspriekabėmis šaldytuvais ir 120 kubų didžiakubiai automobiliai didelio tūrio kroviniams vežti. Automobiliuose įrengta palydovinio ryšio sistema leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimo ir buvimo vietą ir užtikrina vežamo krovinio saugumą. Civilinė vežėjo atsakomybė apdrausta patikimoje įmonėje pagal CMR ir TIR konvencijų sąlygas garantuoja gabenamų krovinių saugumą.

 

Tarptautiniai pilnų krovinių pervežimai

Krovinių pervežimo sektoriuje sėkmingai veikiame jau senokai, todėl kiekvienam iš Jūsų garantuojame aukštą paslaugų kokybę, konkurencingą kainą, dėmesį bei atsakomybę už krovinius, kuriuos patikite mums. Pastaruosius gabename ne tik vietiniais, tačiau ir tarptautiniais maršrutais. Būtent tarptautiniai krovinių pervežimai užima itin didelę mūsų teikiamų paslaugų dalį. Krovinius gabename Europos Sąjungos, Skandinavijos, NVS šalyse. Didžiuojamės profesionalia mūsų komanda, užtikrinančia maksimalią paslaugų kokybę.

Patikėkite mums savo krovinį ir mes pasirūpinsime, kad jis sklandžiai bei per trumpiausią laiką pasiektų gavėją bet kurioje Europos ar NVS šalyje.

 

Krovinių transportavimo kryptys

Tarptautinis krovinių pervežimas su mūsų komanda apima tikrai solidų šalių sąrašą. Džiaugiamės galėdami kiekvienam iš Jūsų pasiūlyti itin plačias galimybes, mat mūsų krovinių gabenimo kryptys driekiasi po labai platų šalių tinklą: tarptautinius krovinius pristatome Europoje, NVS bei Skandinavijos šalyse.

Europoje didelė dalis krovinių keliauja iš / į Lenkiją, Vokietiją, Latviją, Estiją, Italiją, Ispaniją, Olandiją, Belgiją ir kt. Kaip vienus iš populiariausių maršrutų galime įvardyti, pavyzdžiui, Italija Lietuva, Ispanija Lietuva, Vokietija Lietuva, Lietuva Olandija, Lietuva Lenkija ir daug kitų. Jei yra poreikis, galime pasiūlyti skubų krovinio gabenimą Baltijos šalyse.

Nemaža dalis dalinių, pilnų bei kito tipo krovinių keliauja NVS šalyse: iš / į Rusiją, Baltarusiją ir kt. Didelė dalis krovinių gabenami ir į ar iš Turkijos. Tad jei Jūsų krovinio tikslas – NVS šalys, užtikriname aukštos kokybės paslaugas – pasirūpinsime Jūsų kroviniu nuo jo paėmimo iki pristatymo gavėjui.

Skandinavijos šalys: Švedija, Norvegija, Suomija bei Danija – į jas ir iš jų mūsų transporto priemonės su kroviniais kursuoja labai dažnai. Jas neabejotinai galime įvardyti vienomis iš populiariausių krypčių. Tad jei reikalingas krovinių transportavimas į šias šalis ar iš jų, garantuojame geriausią kovinių pervežimo patirtį. 

 

Tarptautiniai pervežimai Europoje

Būdami viena didžiausių krovinių gabenimo kompanijų Lietuvoje savo klientams siūlome labai patrauklų kainos ir kokybės santykį krovinių gabenimo Europoje kontekste. Šio žemyno keliais kiekvieną dieną rieda daugybė mūsų transporto priemonių, pristatydamos krovinius gavėjams Europos Sąjungoje, taip pat apimamos ir visos Skandinavijos šalys.

Tarptautiniais maršrutais Europoje krovinius gabename į / iš Airijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vokietijos, Danijos, Italijos, Ispanijos, Olandijos, Vengrijos, Austrijos, Prancūzijos, Slovėnijos, Kroatijos, Graikijos ir daugelio kitų šalių.

Dažnam klientui aktualu, kiek trunka krovinių pervežimas Europoje. Tikslų laiką galime pasakyti tik žinodami tikslų maršrutą, tačiau patikiname, jog visuomet siekiame užtikrinti maksimaliai trumpiausią įmanomą krovinio transportavimo laiką. Visus krovinius vežame tik gerais keliais, kurių Europoje nestokojama, o tai labai svariai prisideda prie operatyvumo. Itin preciziškai rūpinamės savo transporto priemonėmis, siekdami iki minimumo sumažinti gedimų kelyje riziką.

Profesionali komanda, nuolat prižiūrimos transporto priemonės, inovatyvios darbo technologijos leidžia nesunkiai garantuoti aukštos kokybės paslaugas ir maksimalų operatyvumą.

 

Tarptautiniai krovinių gabenimai NVS šalyse

Mūsų tarptautinių krovinių gabenimo akiratyje ne tik ES šalys – siūlome transportavimą ir NVS šalyse. Krovinių ekspedijavimas į ir iš NVS šalių apima itin griežtą ir smulkmenišką krovinio transportavimo kontrolę.

Ne paslaptis, jog krovinių gabenimas į NVS šalis yra sudėtingesnis procesas nei transportavimas čia, vietoje, arba į Europos šalis. Gabenant į Rusiją, Baltarusiją ar kitas NVS šalis reikia išmanyti kur kas daugiau niuansų, pildyti daugiau dokumentų, tad patirties neturintiems šie procesai tikrai bus nelengvi ir atims labai daug laiko. Štai kodėl mūsų paslaugos pervežant krovinius šiose šalyse bus tikrų tikriausias išsigelbėjimas!

Gabenimas šiais maršrutais užima nemažai mūsų teikiamų paslaugų asortimento, tad puikiai išmanome šių šalių specifiką ir garantuojame sklandų pervežimo procesą.

 

Mūsų tarptautinių pervežimų pranašumai

 

 • Įvairių tipų krovinių pervežimas:
 1. Pilni kroviniai. Vieno siuntėjo kroviniai, užimantys visą vilkiko ar kitos transporto priemonės erdvę, skirtą kroviniams. Pilnas krovinys gabenamas iš siuntėjo tiesiai gavėjui, be papildomų perkrovimų.
 2. Daliniai kroviniai. Jiems būdingi mažesni gabaritai, todėl jie neužima visos kroviniams skirtos erdvės transporto priemonėje, tad komplektuojami kelių siuntėjų vienu metu. Dalinių krovinių gabenimas yra ekonomiškesnis variantas, kadangi siuntėjai ne tik dalijasi kroviniams gabenti skirtą erdvę automobilyje, tačiau ir transportavimo išlaidas. Daliniai kroviniai surenkami iš siuntėjų ir pristatomi skirtingiems gavėjams skirtingose vietose.
 3. Negabaritiniai kroviniai. Tai itin didelių krovinių, nestandartinių krovinių pervežimas, kuriam reikalinga speciali technika, tam tikri gabenimo sprendimai, nes tokie kroviniai išsiskiria savo matmenimis.
 4. Temperatūriniai kroviniai. Temperatūrinių krovinių pervežimui reikalingas transportas, kuriame yra galimybė užtikrinti kroviniui reikalingą specialų temperatūros režimą.

Taip pat galimas ir multimodalinis pervežimas, kuomet kroviniui pervežti tikslinga kombinuoti kelias skirtingas transporto rūšis, pavyzdžiui, gabenti kelių transportu, o tada plukdyti laivu ir pan.

 • Išmanus siuntos sekimas realiuoju laiku

Krovinius gabenančiuose automobiliuose sumontuota moderni palydovinio ryšio sistema, suteikianti progą realiuoju laiku stebėti, kaip keliauja Jūsų krovinys. Technologijos leidžia gauti itin tikslią informaciją apie tai, kur konkrečiu metu yra transporto priemonė, kaip ji juda. Bet kada galėsite pasitikslinti ir stebėti krovinio kelionę.

 • Galimybė itin operatyviai pristatyti siuntą Baltijos šalyse

Itin operatyvus krovinio pristatymas nuo durų iki durų vos per 24–48 valandas Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje! Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse užtikriname pavydėtiną operatyvumą – Jūsų krovinys keliaus greitai, tačiau drauge maksimaliai saugiai.

 • Dokumentų sutvarkymas – tarptautiniai krovinių pervežimai be rūpesčių

Jei esate kada susidūrę su krovinių gabenimo dokumentacija, ypač vežant tarptautiniais maršrutais, tuomet neabejotinai žinote, koks tai gali būti galvos skausmas. Taigi krovinį patikėję mūsų komandai nuo pečių nusimesite ir dar vieną rūpestį – krovinio kelionės dokumentus. Sutvarkysime visus su pervežimu susijusius dokumentus. Taip pat teikiame ir muitinės tarpininkų paslaugas.

 • Užtikriname ekonomiškumą

Planuodami krovinio maršrutą, parinkdami kelius bei atsižvelgdami į kitus pervežimui aktualius aspektus siekiame užtikrinti klientams mažiausią gabenimo kainą.

 • Patikima komanda ir tvarkingos transporto priemonės

Savo komandą laikome viena iš stipriųjų pusių, tad didžiuojamės ir džiaugiamės savo ilgametę patirtį bei žinių bagažą sukaupusiais vairuotojais, ekspeditoriaus bei kitais specialistais. O modernios ir itin skrupulingai prižiūrimos transporto priemonės leidžia užtikrinti kelionės sklandumą ir krovinių saugumą.

 

Tarptautinių krovinių gabenimo kainos

Natūralu, jog daugelį domina kaina – kiek gi gali kainuoti konkretaus krovinio gabenimas. Tačiau tikslią kainą pasakyti galima tik žinant konkrečius krovinio parametrus, pavyzdžiui, krovinio tipą, svorį, išorinės pakuotės matmenis. Neabejotinai įtakos tam turi ir maršrutas, t. y. iš kur ir į kur krovinys bus gabenamas. Jei reikalingas specialus transportas, kaina, žinoma, augs.

Jei domina tiksli Jūsų krovinio transportavimo kaina, laukiame Jūsų skambučių, laiškų – kiekvienu atveju suma už pervežimo paslaugas skaičiuojama individualiai. Iki to galime tik užtikrinti, jog kiekvienam klientui siekiame pasiūlyti patraukliausią kainos ir kokybės santykį.

 

Kodėl verta rinktis mus ir tarptautinio krovinių pervežimo paslaugą?

Be jau minėtų mūsų privalumų, turime ir daugiau teigiamų aspektų tiems, kurie pasirenka mus:

 • efektyviai taupysite savo laiką, nes ant Jūsų pečių nenuguls jokie su krovinio gabenimu susiję darbai;
 • bendradarbiaujame su klientais, užtikriname maksimalų informuotumą, atsakome į iškilusius klausimus;
 • pasirūpiname krovinio saugumu;
 • kiekvienam klientui suteikiame išsamią informaciją apie mūsų veiklą, planuojamą maršrutą, kitus jo krovinio gabenimo ypatumus;
 • pasirūpiname krovinio draudimu;
 • užtikriname galimybę sekti krovinio kelionę;
 • garantuojame krovinio pervežimą be rūpesčių!

 

Jei aktualūs tarptautiniai krovinių pervežimai Europoje, Skandinavijos šalyse, taip pat ir NVS šalyse, susisiekite! Aptarsime Jūsų poreikius, pristatysime transportavimo galimybes ir pasiūlysime geriausią sprendimą. Vertiname kiekvieną klientą, nepriklausomai nuo krovinio dydžio ar kitų aspektų!

Susisiekite su mumis +370699 20363 arba +370 699 97631, e-paštu marketing@transekspedicija.lt