Sekite mus

Tarptautiniai dalinių krovinių pervežimai ES

UAB „Transekspedicija” yra viena iš didžiausių transporto kompanijų Lietuvoje, gabenanti krovinius automobiliais iš ir į visas Europos, Skandinavijos ir kitas šalis.

Valdome daugiau nei 300 automobilių parką. 95 % parko atitinka EURO-6 standartus. Automobiliuose įrengta palydovinio ryšio sistema leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimo ir buvimo vietą ir užtikrina klientams patogų vežamo krovinio stebėjimą.

Vežėjo atsakomybė apdrausta CMR draudimu ir ekspeditoriaus draudimu patikimoje draudimo kompanijoje. Kliento pageidavimu, galime apdrausti krovinį visai krovinio vertei.

Domina gabenimo
kaina?

Tarptautiniai dalinių, smulkių krovinių pervežimai

Tarptautiniai pervežimai Europos Sąjungoje susiję su laisvu prekių judėjimu . Tokios pervežimo sąlygos nereikalauja muitinės priežiūros ir suteikia galimybę smulkiam ar vidutiniam verslui plėsti veiklą visoje ES teritorijoje. UAB „Transekspedicija” daliniai kroviniai – jų pervežimas vyksta keliais būdais, kai vienu sunkvežimiu yra gabenami keleto klientų kroviniai arba kai daliniai kroviniai ir smulkūs kroviniai konsoliduojami terminale. Dalinių krovinių konsolidavimas terminale, tai būdas pasiekti krovinio siuntėją arba gavėją net ir  atokiausiuose vietose. Toks gabenimo būdas padeda klientui sutaupyti, kadangi daliniai kroviniai, jų pervežimui užsakomas ne visas sunkvežimis, o tik užimama vieta jame.

Daliniai kroviniai - transportavimo kryptys

Tarptautinius dalinius krovinius pristatome iš ar į Europos, Skandinavijos ar kt. šalis. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti plačią krovinių gabenimo geografiją.

Europoje didelė dalis krovinių keliauja iš / į Lenkiją, Vokietiją, Latviją, Estiją, Italiją, Ispaniją, Olandiją, Belgiją ir kt. Vienas iš populiariausių maršrutų : Italija- Lietuva, Ispanija- Lietuva, Vokietija- Lietuva, Lietuva- Olandija, Lietuva- Lenkija ir daug kitų. Esant poreikiui, galime pasiūlyti skubų krovinio gabenimą Baltijos šalyse.

Dalinių krovinių pervežimai kelių transportu greitai pasiekia tikslinę vietą, o mobilumas ir lankstūs pristatymo terminai padeda įmonėms sumažinti logistikos kaštus. Kroviniai iš Lietuvos sostinės Vilniaus Baltijos šalis pasiekia vidutiniškai per 1-2 dienas, Skandinavijos šalis – per 4-5 dienas, o pristatymas į tolimesnes Europos šalis gali trukti šiek tiek ilgiau.

 

Tarptautiniai dalinių krovinių pervežimai Europoje

Būdami viena didžiausių krovinių gabenimo kompanijų Lietuvoje savo klientams siūlome  patrauklų kainos ir kokybės santykį krovinių gabenimui. Europos keliais kiekvieną dieną rieda daugybė mūsų transporto priemonių, pristatydamos krovinius gavėjams Europos Sąjungoje, Skandinavijos  šalyse.

Tarptautiniais maršrutais Europoje krovinius gabename į / iš Airijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Šveicarijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vokietijos, Danijos, Italijos, Ispanijos, Olandijos, Vengrijos, Austrijos, Prancūzijos, Slovėnijos, Kroatijos, Graikijos, Rumunijos, Bulgarijos ir daugelio kitų šalių.

Profesionali komanda, nuolat prižiūrimos transporto priemonės, inovatyvios darbo technologijos leidžia  garantuoti aukštos kokybės paslaugas ir maksimalų operatyvumą.

Dalinių krovinių pervežimas Baltijos šalyse

Dalinių krovinių pervežimui Baltijos šalyse skiriame ypatingai daug dėmesio. Krovinių pristatymą vykdome itin operatyviai – iškrovimo vieta pasiekiama per 1-2 dienas.  Pasitelkdami patirtį ir profesionalias žinias, kasdien užtikriname sklandų krovinių judėjimą.

Sklandžiai veikianti logistikos sistema – tai sėkmingos veiklos užsienio rinkoje pagrindas. Bendradarbiaudami su mūsų kompanija, galite lengvai pasinaudoti Baltijos šalių regiono privalumais ir išplėsti savo verslo klientų ratą.

Mūsų tarptautinių pervežimų pranašumai

Saugumas, greitis ir optimalūs transportavimo kaštai rūpi visiems, todėl labai svarbu pasirinkti patikimą logistikos partnerį. Esame savo srities profesionalai, suteikiantys galimybę klientams pasinaudoti visais krovinių pervežimo keliais privalumais.

Savo klientams siūlome efektyvius sprendimus:

Išmanus siuntos sekimas

Visas mūsų autoparkas yra aprūpintas palydovinio ryšio sistemomis, kurios leidžia stebėti transporto judėjimą ir jo buvimo vietą.

Greitas pristatymas Baltijos šalyse

Siūlome greitą pristatymą visose Baltijos šalyse. Mūsų profesionalai pasirūpins, kad transportavimas būtų sklandus ir užtikrins kuo trumpesnius krovinio gabenimo terminus.

Dalinių krovinių pristatymas „nuo durų iki durų“

Tai patogi paslauga, kuri sumažina krovinio perkrovimo poreikį ir taip užtikrina aukščiausią saugumo lygį. Baltijos šalyse toks pristatymas klientams yra įvykdomas per 1-2 dienas.

Universalus autoparkas

Mūsų autoparką sudaro įvairaus tipo krovininiai automobiliai, o nesant tokiam automobiliui teikiame profesionalias ekspedijavimo paslaugas. Tai leidžia mums dirbti lanksčiai ir prisitaikyti prie kliento poreikių. Mūsų specialistai suderins maršrutą ir parinks tinkamiausią transporto priemonę krovinio saugumui ir pristatymo terminams užtikrinti.

Prevencinis vertinimas

Tai taktika, kuri leidžia iš anksto reaguoti į aplinkos pokyčius ir minimalizuoti jų poveikį krovinio saugumui, pristatymo terminams.

Dalinių krovinių pervežimo Europos Sąjungoje kainos

Savo veikloje siekiame  optimizuoti paslaugų kokybę ir kainą, kad sumažintume savo klientų logistinius kaštus. Diegiame inovatyvius sprendimus, kurie padeda sumažinti krovinių gabenimo kainas ES teritorijoje ir užtikrinti greitesnį pristatymą.

Krovinių gabenimo kainai daug įtakos turi  autoparkas, todėl mes naudojame skirtingus krovininius automobilius.

Dalinių krovinių pervežimo kainos  yra kiek didesnės, lyginant su pilnais kroviniais. Vis dėlto tai ekonomiškesnis pasirinkimas  įmonėms, kurioms nėra didelio prekių kiekio pervežimo poreikio. Galutinę transportavimo kainą Europos Sąjungos teritorijoje lemia šie kriterijai:

Smulkių krovinių pervežimai kelių transportu

Nedideli atstumai Europoje leidžia greitai ir patogiai gabenti krovinius kelių transportu. Tai vienas greičiausių ir saugiausių būdų. Be to, tokie maršrutai suteikia verslui lankstumo ir padeda sumažinti logistinius kaštus. Kelių transportu vežamų krovinių privalumai:

Saugumas

Kelių transportu gabenami kroviniai dažniausiai yra pakraunami ir iškraunami tik vieną kartą. Krovininiai automobiliai gali pasiekti įvairias vietas, kas gali būti sudėtingiau organizuojant pristatymą jūrų ar oro transporto priemonėmis.

Greitis

Gabenant krovinius kelių transportu, specialistai nuolat stebi maršrutą ir jį koreguoja, kad būtų užtikrinti pristatymo terminai. Profesionalai planuoja optimalius maršrutus, kad  kroviniai pasiektų paskirties vietą kuo greičiau.

Lankstumas

Krovinių gabenimas kelių transportu užtikrina lankstumą ir leidžia greitai reaguoti į besikeičiančią situaciją.

Dalinių krovinių pervežimo kaina

Krovinių gabenimas kelių transportu padeda valdyti logistikos kaštus. Tai itin patrauklu gabenant dalinius ir skubius krovinius.

Universalumas

Kelių transportu gali būti gabenami įvairūs kroviniai: pavojingi (ADR) kroviniai , greitai gendantys produktai ar kita. spec. gabenimo sąlygų reikalaujanti produkcija.

Jei Jums aktualūs tarptautiniai dalinių krovinių pervežimai Europos Sąjungoje, susisiekite! Aptarsime Jūsų poreikius, pristatysime transportavimo galimybes ir pasiūlysime geriausią sprendimą. Vertiname kiekvieną klientą, nepriklausomai nuo krovinio dydžio ar kitų aspektų!

Susisiekite su mumis + 370 614 84945 arba + 370 699 20363, el. paštu marketing@transekspedicija.lt