Dalinių krovinių pervežimai ne ES

Daliniai kroviniai

Dalinių krovinių pervežimas ne Europos Sąjungoje suteikia galimybes plėtoti verslą įvairiose rinkose. Mūsų pervežimo paslaugos apima tokias kryptis, kaip Šveicarija, Jungtinė karalystė, Norvegija, Kazachstanas ir kt. Daliniai krovinių pervežimai yra patogus sprendimas, kai reikia saugiai ir greitai pristatyti arba atsivežti prekes. Sumanus dalinių krovinių ekspedijavimas ir laiko patikrinti sprendimai užtikrina mūsų klientams geriausią transportavimo kokybę ir tikslius pristatymo terminus.

 

Dalinių krovinių gabenimas

Dalinių krovinių pervežimas ne ES teritorijoje kelia tam tikrų iššūkių, tačiau patikėję savo krovinį mūsų profesionalams, galite pamiršti visus rūpesčius. Mūsų specialistai suplanuos optimalų maršrutą ir pasirūpins visais reikalingais dokumentais, kad krovinių transportavimas būtų sklandus. Krovinių gabenimas transportu į / iš ne Europo Sąjungos šalių, trunka iki 10 dienų, atsižvelgiant į atstumą. Priklausomai nuo vežamo krovinio, galimas pervežimas su muitinės pagalba arba tranzitas.

 

Pavojingų krovinių vežimas už Europos Sąjungos ribų

Pavojingų krovinių gabenimas yra susijęs su specialiais reikalavimais transportui. Tokie kroviniai turi būti tinkamai paženklinti visuotinai suprantamais ir naudojamais ženklais. Papildomi reikalavimai, siekiant sumažinti aplinkai ar turtui kylančią riziką, yra taikomi visai transportavimo grandinei nuo pakrovimo iki sandėliavimo. Mūsų autoparką sudaro specialusis transportas, pritaikytas vežti įvairiems pavojingiems kroviniams ir atitinkantis specialiuosius reikalavimus. Pavojingi daliniai (ADR) kroviniai į Angliją, Šveicariją, Norvegiją ir kitas ne Europos Sąjungoje esančias šalis yra transportuojami laikantis visų reikalavimų ir užtikrinant aukščiausio lygio saugumą.

 

Kiek kainuoja dalinių krovinių pervežimas ne ES?

Krovinių transportavimo kaina priklauso nuo keleto kriterijų. Dalinių krovinių vežimas ne ES teritorijoje kainuoja brangiau, jei reikalingos papildomos paslaugos (žymėjimas ir pan.). Kitas svarbus kriterijus yra krovinio dydis – smulkių krovinių pervežimas kainuoja pigiau, tačiau jei transportuojami pavojingi kroviniai (ADR), gabenimo kaina gali būti didesnė.

Kainos taip pat priklauso ir nuo paskirties šalies: pavyzdžiui, daliniai kroviniai į Norvegiją ir daliniai kroviniai į Šveicariją yra pristatomi už skirtingus įkainius. Norėdami sužinoti tikslią kainą, pateikite užklausą mūsų specialistams.

 

Kodėl verta rinktis mus dalinių krovinių transportavimui?

Krovinių ekspedijavimas ir gabenimas už ES teritorijos ribų kelia tam tikrų iššūkių, kurie gali lemti vėlavimus arba didelę pristatymo kainą. Dalinių ir mažų krovinių pervežimai gali kelti daug iššūkių, todėl šią užduotį geriausia patikėti profesionalams.

Nerizikuokite ir rinkitės patikimus partnerius. Turėdami daug patirties, profesionalią komandą ir patikimą autoparką, savo klientams siūlome aukščiausios kokybės krovinių gabenimo paslaugas. Mūsų naudojami inovatyvūs sprendimai leidžia užtikrinti krovinio saugumą ir pristatymo terminus. Dalinių krovinių pristatymas planuojamas pasitelkiant modernias technologijas, todėl savo klientams padedame sumažinti krovinių gabenimo išlaidas ir užtikriname sklandų transportavimo procesą.

 

Dalinius krovinius kas savaitę surenkame tiesiogiai arba per savo terminalą ir paskirstome gavėjams įvairiose šalyse. Visi kroviniai gabenami tik techniškai tvarkingomis, preciziškai prižiūrimomis transporto priemonėmis, kurias vairuoja ilgametę patirtį turintys vairuotojai, tad garantuojame saugią ir sklandžią kelionę.

Susisiekite su mumis +370 614 84945 arba +370699 20363 , e-paštu marketing@transekspedicija.lt