Dalinių krovinių pervežimas

Daliniai kroviniai

Šiandien turime labai plačias transportavimo galimybes, jei aktualus krovinių pervežimas kone į bet kurį pasaulio kampelį. Mūsų profesionalumas, atsakomybė ir solidus patirties bagažas leidžia kiekvienam iš Jūsų užtikrinti krovinio kelionės sklandumą. Beveik pusę mūsų pervežamų krovinių sudaro būtent daliniai kroviniai.

 

Kas yra daliniai kroviniai?

Dažnam kyla klausimas, kas tai yra dalinis krovinys. O tokiu vadinamas nedidelių gabaritų krovinys, kuris neužima visos transporto priemonės. Šių krovinių gabenimas galimas įvairiomis transporto priemonėmis. Jie labai populiarūs gabenant nacionaliniu lygmeniu, o taip pat ir iš / į užsienio šalis.

 

Daliniai kroviniai Lietuvoje

Bene dažniausiai mūsų šalyje kelių transportu vežami daliniai kroviniai. Jei Jums aktualus dalinių krovinių pervežimas Lietuvoje, tai mūsų komanda pasirengusi padėti – garantuojame operatyvumą ir sėkmingą transportavimą. Kasdien daliniai kroviniai Lietuvoje keliauja pačiais įvairiausiais maršrutais – tiek didmiesčiuose, tiek į mažesnius miestelius.

Krovinių vežimas Lietuvoje – viena iš mūsų paslaugų, kurią teikdami remiamės patirtimi, niuansų išmanymu, atsakingu požiūriu į kiekvieną klientą, nepriklausomai nuo jo užsakymo dydžio.

Daliniai kroviniai po Lietuvą keliauja mūsų transportu.

 

Dalinių krovinių gabenimas Europos Sąjungoje

Visus dalinius krovinius Europos Sąjungos šalyse surenkame tiesiogiai arba per partnerių terminalus. Labai dažnai šio tipo kroviniai keliauja iš kaimyninių ar kur kas labiau nutolusių ES šalių: iš Lenkijos, iš Vokietijos, iš Italijos, iš Latvijos bei iš Estijos, taip pat iš Ispanijos, iš Belgijos ir iš Olandijos, iš Švedijos ir kt. Surinktus krovinius vežame į kitas šalis Europos Sąjungoje. Populiariausi dalinių krovinių gabenimo maršrutai driekiasi į Vokietiją, į Daniją, į Airiją, į Graikiją, į Švediją bei į Suomiją, taip pat į Latviją ir į Estiją, į Lenkiją, į Vengriją, į Olandiją, Į Rumuniją ir kitur.

Verta paminėti, jog Švedija bei kitos užjūrio valstybės pasiekiamos ne tik kelių, bet ir vandens transportu.

 

Tarptautinis dalinių krovinių vežimas

Į mūsų maršrutus įtraukiamos ne tik Europos Sąjungos, bet ir NVS šalys, todėl jei aktualus dalinių krovinių gabenimas į tokias valstybes, užtikriname saugią ir sklandžią Jūsų krovinio kelionę.

Dalinius krovinius paimame iš Ukrainos, iš Rusijos, iš Baltarusijos, taip pat iš Turkijos, iš Norvegijos. Sėkmingai juos pristatome į Rusiją, į Baltarusiją, į Ukrainą bei į Gruziją, taip pat į Angliją ar į Norvegiją ir kitur.

Dalinių krovinių ekspedijavimas tarptautiniais maršrutais – užtikriname saugumą, nuolatinę krovinio kelionės kontrolę ir sklandų kelią iki pat gavėjo.

 

Dalinius krovinius kas savaitę surenkame tiesiogiai arba per savo terminalą ir paskirstome gavėjams ES ar NVS šalyse. Visi kroviniai gabenami tik techniškai tvarkingomis, preciziškai prižiūrimomis transporto priemonėmis, kurias vairuoja ilgametę patirtį turintys vairuotojai, tad garantuojame saugią ir sklandžią kelionę.

Susisiekite su mumis +370699 20363 arba +370 699 97631, e-paštu marketing@transekspedicija.lt