Sekite mus

Dalinių krovinių pervežimai ne ES

Dalinių krovinių pervežimas ne Europos Sąjungoje neatsiejamas nuo muitinės procedūrų. Mūsų pervežimo paslaugos apima tokias kryptis, kaip Šveicariją, Jungtinę karalystę, Norvegiją, Kazachstaną, Turkiją, Ukrainą ir kt. šalis.

Domina gabenimo
kaina?

Dalinių krovinių gabenimas

Dalinių krovinių pervežimas ne ES teritorijoje kelia tam tikrų iššūkių, tačiau patikėję savo krovinį mūsų profesionalams, galite pamiršti visus rūpesčius. Mūsų specialistai suplanuos optimalų maršrutą ir pasirūpins visais reikalingais dokumentais, kad krovinių transportavimas būtų sklandus.

Pavojingų krovinių vežimas už Europos Sąjungos ribų

Vežant pavojingus krovinius yra keliami specialūs reikalavimai krovininiam transportui. Tuo siekiama sumažinti poveikį aplinkai ar turtui kylančią riziką ir šie reikalavimai taikomi nuo krovinio pakrovimo iki iškrovimo momento. Mūsų autoparką sudaro  transportas, pritaikytas vežti įvairius pavojingus krovinius ir atitinkantis specialiuosius reikalavimus. Pavojingi daliniai (ADR) kroviniai į Angliją, Šveicariją, Norvegiją ir kitas ne Europos Sąjungoje esančias šalis yra transportuojami laikantis visų reikalavimų ir užtikrinant aukščiausio lygio saugumą.

Kodėl verta rinktis mus dalinių krovinių transportavimui

Dalinių krovinių organizavimą siūlome patikėti mums!

Turėdami daug patirties, profesionalią komandą ir patikimą autoparką, savo klientams siūlome aukščiausios kokybės krovinių gabenimo paslaugas. Mūsų naudojami inovatyvūs sprendimai leidžia užtikrinti krovinio saugumą ir pristatymo terminus. Dalinių krovinių pristatymas planuojamas pasitelkiant modernias technologijas, todėl savo klientams pagelbėjame sumažinti krovinių gabenimo išlaidas ir užtikriname sklandų transportavimo procesą.

Dalinius krovinius kas savaitę surenkame tiesiogiai arba per savo terminalą ir paskirstome gavėjams įvairiose šalyse. Visi kroviniai gabenami tik techniškai tvarkingomis, preciziškai prižiūrimomis transporto priemonėmis, kurias vairuoja ilgametę patirtį turintys vairuotojai, tad garantuojame saugų ir sklandų krovinio pervežimą.

Jei Jums aktualūs tarptautiniai dalinių krovinių pervežimai ne Europos Sąjungoje, susisiekite! Aptarsime Jūsų poreikius, pristatysime transportavimo galimybes ir pasiūlysime geriausią sprendimą. Vertiname kiekvieną klientą, nepriklausomai nuo krovinio dydžio ar kitų aspektų!

Susisiekite su mumis + 370 614 84945 arba + 370 699 20363, el. paštu marketing@transekspedicija.lt