Sandėliavimas 3pl

sandeliavimo_1

Krovinių sandėliavimas – tai ganėtinai ilgas ir sudėtingas procesas, reikalaujantis ne tik didelio kruopštumo, bet ir specialistų patyrimo taikant modernią darbo techniką. UAB „Transekspedicija“ teikia įvairias logistikos paslaugas jau nuo 1990m. Viena iš įmonės veiklos sričių yra sandėliavimo paslaugos, tvarkingai paruošiant ir surūšiuojant klientų krovinius. Sužinokite daugiau apie mūsų įmonės veiklą ir teikiamas paslaugas.

„Transekspedicija“ sandėliavimo paslaugos

Tam, kad būtume lengvai ir patogiai pasiekiami, esame įsikūrę strategiškai itin palankioje vietoje, magistralės Vilnius-Panevėžys 16-ame kilometre. Mūsų įmonėje dirba keli šimtai aukštos kvalifikacijos darbuotojų, kurie yra pasirengę padėti Jums.

Naujame 50000 m2 terminale bei saugomose ir nuolat videokamerų stebimose lauko aikštelėse sandėliuojame bet kokio dydžio krovinius. Mūsų sandėliai nuolatos šildomi palaikant juose optimalią temperatūrą ir kroviniams laikyti tinkamas sąlygas, todėl galite būti užtikrinti krovinių saugumu ir aukšta sandėliavimo darbų kokybe.

Pilnas mūsų teikiamų 3PL sandėliavimo paslaugų paketas:

  • mechanizuota ir rankinė krova, įskaitant negabaritinius krovinius;
  • krovinių (prekių) rūšiavimas, komplektavimas, atrinkimas, ženklinimas, pakavimas ir perpakavimas, paletavimas.

Mūsų įmonės darbuotojų didžiausias rūpestis – užtikrinti, kad kiekvienas žingsnis sudėtingame krovinių sandėliavimo procese būtų vykdomas efektyviai, suteikiant kuo didesnį patogumą ir greitas paslaugas klientams.

Modernios sandėliavimo technologijos sandeliavimo_2_koreguota

Kaip jau buvo minėta, sandėliavimas turi būti atliekamas ne tik patikimų specialistų, sklandiems procesams taip pat būtinas modernių technologijų taikymas. Visus mūsų sandėlyje vykstančius procesus valdo šiuolaikinė sandėlio valdymo sistema (SVS), paremta brūkšninių kodų ir belaidžio duomenų perdavimo technologijomis. Rūpinamės klientų patogumu, todėl klientai gali valdyti ir kontroliuoti savo prekių judėjimą „realiu laiku” bei operatyviai gauti detalias ataskaitas apie visas atliktas operacijas.

Kokybiškas ir profesionaliai atliekamas sandėliavimas – tai patikimas Jūsų mums patikėtų krovinių saugojimas ir tvarkymas. Būkite užtikrinti – mūsų specialistų komanda pasirūpins kokybiškais darbais ir užtikrins aukščiausios kokybės paslaugas.

Terminalas dirba 7 dienas per savaitę.

Dėl platesnės informacijos apie įkainius ir sąlygas galite teirautis telefonu 8 5 2737672 ir 8 698 03912