Sekite mus

Sandėliavimas 3PL

Transekspedicijos sandelis

Krovinių sandėliavimas – tai sudėtingas procesas, reikalaujantis ne tik didelio kruopštumo, bet ir specialistų patirties, taikant modernius sprendimus. UAB „Transekspedicija“ teikia įvairias logistikos paslaugas jau nuo 1990m. Viena iš įmonės veiklos sričių yra sandėliavimo paslaugos.

UAB „Transekspedicija“ sandėliavimo paslaugos

Esame įsikūrę strategiškai itin palankioje vietoje, magistralės Vilnius-Panevėžys 16-ame kilometre. Mūsų įmonėje dirba keli šimtai aukštos kvalifikacijos darbuotojų, kurie yra pasiruošę Jums padėti.

Naujame 60000 m2 terminale bei saugomose ir nuolat videokamerų stebimose lauko aikštelėse sandėliuojame bet kokio dydžio krovinius. Mūsų sandėliai nuolatos šildomi palaikant juose optimalią temperatūrą ir kroviniams laikyti tinkamas sąlygas, todėl galite būti užtikrinti krovinių saugumu ir aukšta sandėliavimo darbų kokybe.

Teikiamų 3PL sandėliavimo paslaugų paketas:

Sandėliavimas - Modernios sandėliavimo technologijos

Visus mūsų sandėlyje vykstančius procesus valdo šiuolaikinė sandėlio valdymo sistema (SVS), paremta brūkšninių kodų ir belaidžio duomenų perdavimo technologijomis. Rūpinamės klientų patogumu, todėl klientai gali valdyti ir kontroliuoti savo prekių judėjimą „realiu laiku” bei operatyviai gauti detalias ataskaitas apie visas atliktas operacijas.

Kokybiškas ir profesionaliai atliekamas sandėliavimas – tai patikimas krovinių  saugojimas ir tvarkymas. Būkite užtikrinti – mūsų specialistų komanda pasirūpins kokybiškais darbais ir užtikrins aukščiausios kokybės paslaugas.

Terminalas dirba 7 dienas per savaitę  I-V  7:00-22:00  VI-VII  8:00-16:00

Dėl platesnės informacijos apie įkainius ir sąlygas galite teirautis telefonu  +370 698 03912