Sekite mus

Krovinių pervežimas

UAB „Transekspedicija” yra viena didžiausių transporto kompanijų Lietuvoje, gabenanti krovinius automobiliais iš ir į visas Europos, Skandinavijos ir kitas šalis. Ilgus metus įmonėje dirbančių specialistų patirtis ir modernių darbo technologijų taikymas padeda užtikrinti greitas ir kokybiškas paslaugas už klientams palankias kainas.

Jūsų krovinių pervežimas bus sklandus ir užtruks kaip įmanoma trumpesnį laiką.

Greitas ir efektyvus krovinių pervežimas

Vykdome pervežimus vietiniais bei tarptautiniais maršrutais. Organizuojame pilnų, dalinių ir smulkių krovinių pristatymus. Vežame įvairius krovinius, nepriklausomai nuo dydžio, ar krovinio tipo. Turime specializuotą transportą pakabinamų rūbų pervežimams. 

Galimas greitas ir patogus krovinių pervežimas nuo durų iki durų per 24-48 valandas Baltijos šalyse. Rūpinamės, kad Jūsų kroviniai pasiektų reikiamą vietą greitai ir saugiai. Užtikriname sklandžius logistikos procesus, todėl Jūsų kroviniai nukeliaus reikiamu adresu per optimaliausią laiko tarpą.

Modernios transporto priemonės krovinių pervežimui

Valdome daugiau nei 300 automobilių parką. 95 % parko atitinka EURO-6 standartus. Automobiliuose įrengta palydovinio ryšio sistema leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimo ir buvimo vietą ir užtikrina klientams vežamo krovinio kontrolę. Įmonė garantuoja gabenamų krovinių saugumą. Vežėjo atsakomybė apdrausta CMR draudimu ir ekspeditoriaus draudimu patikimoje draudimo kompanijoje. Kliento pageidavimu, galime apdrausti krovinį visai krovinio vertei.

Efektyvus krovinių pervežimas - planavimas

Profesionali specialistų komanda pasirūpina tinkama transporto priemone, suplanuoja optimaliausią maršrutą, suteikia muitinės tarpininkavimo ir kitas reikiamas paslaugas krovinio gabenimui. Siekiame užtikrinti aukštą kokybę, kad klientui nekiltų  jokių rūpesčių.

Patikimas ir greitas krovinių pristatymas! Palikite krovinių pervežimo rūpesčius kvalifikuotiems specialistams – būkite užtikrinti efektyviomis bei kokybiškomis paslaugomis.

Norėtumėte gauti daugiau informacijos?  Susisiekite su mumis + 370699 20363 arba + 370 61484945, el. paštu marketing@transekspedicija.lt

Patikimas ir greitas krovinių pervežimas naudojantis moderniomis transporto priemonėmis! Patikėkite krovinių pervežimo rūpesčius specialistams – būkite užtikrinti efektyviomis bei kokybiškomis paslaugomis.

Norėtumėte gauti daugiau informacijos?  Susisiekite su mumis + 370699 20363
arba + 370 699 97631
el. paštu marketing@transekspedicija.lt