Krovinių pervežimas

Pilnų krovinių pervežimas Dalinių krovinių pervežimas Distribucija

Pilnų krovinių pervežimas

Dalinių krovinių pervežimas

Distribucija

 

UAB „Transekspedicija” yra viena iš didžiausių transporto kompanijų Lietuvoje, gabenanti krovinius automobiliais iš ir į visas Europos, Skandinavijos ir NVS šalis. Rūpinamės, kad Jūsų krovinių pervežimas būtų sklandus ir užtruktų kaip įmanoma trumpesnį laiką. Ilgus metus įmonėje dirbančių specialistų patyrimas ir modernių darbo technologijų taikymas padeda užtikrinti greitas ir kokybiškas paslaugas už klientams lengvai prieinamas ir palankias kainas.

Greiti ir efektyvūs pervežimai

Vykdome pervežimus tiek vietiniais, tiek tarptautiniais maršrutais. Pervežame įvairius skirtingų gabaritų pilnus ir dalinius, didelius ir smulkius krovinius. Suteikiame galimybę pervežti rūbus su pakabomis, įvairius tekstilės gaminius ir daugybę kitokio tipo krovinių, nepriklausomai nuo dydžio.

Galimas greitas ir patogus krovinių pervežimas iki pat durų per 24-48 valandas visose trijose Baltijos šalyse. Rūpinamės, kad Jūsų kroviniai pasiektų reikiamą vietą greitai, saugiai ir patogiai. Nesvarbu, koks didelis atstumas būtų – užtikriname sklandžius logistikos procesus, todėl Jūsų kroviniai nukeliaus reikiamu adresu per optimaliausią laiko tarpą.

Modernios transporto priemonės  krovinių pervežimui

Įmonės dispozicijoje yra virš 300 automobilių, atitinkančių EURO-5 ir EURO-6 standartus – su 13,6 m. ilgio tentinėmis puspriekabėmis, puspriekabėmis šaldytuvais ir 120 kubų didžiakubiai automobiliai didelio tūrio kroviniams vežti. Automobiliuose įrengta palydovinio ryšio sistema leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimo ir buvimo vietą ir užtikrina klientams patogų vežamo krovinio stebėjimą. Civilinė vežėjo atsakomybė apdrausta patikimoje įmonėje pagal CMR ir TIR konvencijų sąlygas garantuoja gabenamų krovinių saugumą.

Optimalus planavimas

Mūsų specialistų komanda ne tik pasirūpina reikiama transporto priemone pervežimui, tačiau taip pat suorganizuoja trumpiausią maršrutą su mažiausiomis kuro sąnaudomis, sutvarko visus pervežimo dokumentus, teikia muitinės tarpininkavimo ir kitas reikiamas paslaugas. Mūsų tikslas užtikrinti, kad klientui nebeliktų jokių rūpesčių, todėl patikėję darbus mums, galėsite lengviau atsikvėpti ir sutaupyti daug nervų bei brangaus laiko.

Patikimas ir greitas krovinių pervežimas naudojantis moderniomis transporto priemonėmis! Patikėkite krovinių pervežimo rūpesčius specialistams – būkite užtikrinti efektyviomis bei kokybiškomis paslaugomis.

Norėtumėte gauti daugiau informacijos? Susisiekite su mumis +370 614 84945  arba +370 699 20363 e-paštu marketing@transekspedicija.lt.