Sekite mus

Sandėlių nuoma

Close
Get Directions
'; ';
Options hide options
Print Reset
Fetching directions...

Sandėlių nuoma

Sandėliai, esantys strategiškai patogioje vietoje ir turintys lanksčias pritaikymo galimybes, daugeliui verslų yra ypač reikalingi. Sandėlio nuoma – puikus pasirinkimas tiems, kurie nenori papildomai investuoti į sandėliavimo patalpas, tačiau nori efektyviai valdyti turimas prekių atsargas ir logistiką.

Sandėliai

Sandėlių nuoma padeda optimizuoti kaštus ir užtikrinti, kad prekės būtų laikomos saugiai ir tinkamomis sąlygomis. Sandėliai, skirti laikyti, perskirstyti ir apdoroti turimas prekių atsargas, gali būti įvairių dydžių ir temperatūrinių bei drėgmės režimų. Tai – labai svarbios detalės, į kurias būtina atkreipti dėmesį renkantis sandėlį.
Dėl tikslių kainų ir kitos informacijos kreipkitės puslapyje nurodytais kontaktais.

Sandėlių nuoma Vilniuje - Kaina

UAB Transekspedicija Invest gali pasiūlyti modernius sandėlius, pritaikytus įvairiems verslo poreikiams. Siūlomos patalpos tinkamos mažiems, vidutiniams ir dideliems verslams.
Šalia Vilniaus esančiame Galinės kaime įkurtas šiuolaikiškas sandėlių ir biurų patalpų kompleksas suprojektuotas taip, kad būtų ne tik funkcionalus ir efektyvus, bet ir galėtų užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas klientams. Strategiškai patogi vieta leidžia patogiai paskirstyti prekes Vilniuje ir visoje Lietuvoje.
Šie sandėliai įsikūrę strategiškai patogioje vietoje, šalia „Via Baltica“ magistralės, todėl leis įmonėms efektyviai sandėliuoti, valdyti ir paskirstyti turimas prekių atsargas. Sandėlis dirba 7 dienas per savaitę.

Korpusas

Galerija